Pravidla

Přidejte se k projektu Sick of Trash a udělejte něco pro životní prostředí. Zbavte vaše okolí nežádoucího odpadu. Nápadům se meze nekladou. Udělejte si výlet do přírody a mějte oči otevřené nebo se nechte inspirovat některou ze stránek monitorující černé skládky. Vyfoťte „místo činu“ před vaším úklidem, během úklidu a po něm. Doporučujeme si vzít ochranné hygienické rukavice! Fotografie se stručným popisem lokality zašlete nejpozději do neděle 30. června na email sickoftrash@horsefeathers.eu. Všichni účastníci budou automaticky zařazeni do soutěže o věcné ceny Horsefeathers v hodnotě 50.000 Kč.

Jednotlivé fotografie budou vystaveny jak na stránkách www.sickoftrash.eutak i na sociálních sítích Horsefeathers. Desítku výherců určí porota. Bez ohledu na umístění získá každý z účastníků hrnek Sick of Trash a balíček samolepek limitované série. Mimoto také poštou obdrží speciální kartu VIP zákazníka a s ní i stálou slevu 20% na nákup Horsefeathers produktů na e-shopu i ve všech kamenných obchodech Horsefeathers® Store.

Vzhledem k dopadům projektu na životní prostředí je možné zúčastnit se akce s neomezeným počtem projektů. Tím se i zvyšuje vaše šance na výhru. Jediný účastník tak může získat hned několik cen najednou. Pokud se o svůj zážitek s úklidem budete chtít podělit na Instagramu, nezapomeňte k fotce připojit #sickoftrash @horsefeathersclothing.

Nečekejte. Zapojte se do projektu Sick of Trash!